Aktívne sérum na kopytá

Podpora hojenia a regenerácia

100ml

10,10 €

AKTÍVNE SÉRUM NA KOPYTÁ

  • Podpora hojenia a regenerácie.
  • Veterinárny prípravok pre kone

Sérum na kopytá je veľmi efektívny prípravok určený na starostlivosť o kopytá. Urýchľuje regeneráciu strelky a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi (moč, amoniak a ďalšie). Zmes silíc a aktívnych látok účinne pomáha potláčať množenie baktérií a plesní, ktoré sa podieľajú na vzniku hniloby strelky a ochorení bielej čiary. Prípravok prispieva k hojeniu tkanív a zlepšuje stav kopyta.

ZLOŽENIE: Aqua, Alcohol Denat., Propolis Cera, Potassium Iodide, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Leptospermum Scoparium Branch/Leaf Oil, Potassium Permanganate, Polysorbate 80

Návod na použitie: Chodidlo, strelku a bielu čiaru zbavte všetkých nečistôt a očistite do sucha. Aplikujte raz denne, v prípade potreby je možné 2-4 x denne, ale iba obmedzene na požadovanú oblasť. Aplikácia na celé kopyto by viedla k presušeniu. Prípravok je vhodný na každodenné použitie. Odporúčame kombinovať s kopytným balzamom pre zdravé kopyto.

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Iba pre zvieratá. Nepoužívať u koní, ktorých mäso je určené na ľudskú spotrebu. Prípravok nie je liečivo, použitie prípravku pri ochorení kopýt konzultujte najskôr so svojím veterinárnym lekárom.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.


NEBEZPEČENSTVO
Veľmi horľavá kvapalina .
Spôsobuje vážne podráždenie očí.
Uchovávajte obal tesne uzavretý.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Používajte ochranné rukavice.


PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Odstráňte obal ako nebezpečný odpad.

Číslo schválenia: 150-22/C

Držiteľ rozhodnutia o schválení:
MVDr. Jiří Pantůček, Vodova 40, 612 00 Brno, ČR

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz