Fitmin Biotin Doplnkové krmivo pre kone

Granulovaný doplnkové krmivo pre všetky kategórie koní, určené na podporu a udržanie požadovaného stavu kože, srsti a kopytnej rohoviny. 

Vyberte si variant:

Cena od 21,65 €

Granulovaný doplnkové krmivo pre všetky kategórie koní, určené na podporu a udržanie požadovaného stavu kože, srsti a kopytnej rohoviny.
Biotín a organicky viazaný zinok, nevyhnutné látky na spevnenie a podporu rastu kopytnej rohoviny. Obohatené o OMEGA-3 MK (ALA, DHA, EPA). Organicky viazaný selén a vitamín E s antioxidačným účinkom chráni bunky pred pôsobením voľných radikálov. Stopové prvky sú organicky viazané vo forme chelátov. Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy a oligosacharidy manánov, ktoré podporujú imunitu. Uvoľňovač toxínov produkovaný plesňami pomáha kontrolovať vplyv mykotoxínov a redukuje ich absorpciu.
Na žiadosť zákazníka môžeme vyrobiť aj balenia po 8 kg alebo 20 kg.

Benefity:

• Biotín a organicky viazaný zinok, nevyhnutné látky na spevnenie a podporu rastu kopytnej rohoviny
• Organicky viazaný selén a vitamín E s antioxidačným účinkom chráni bunky pred pôsobením voľných radikálov
• Stopové prvky sú organicky viazané vo forme chelátov s vysokou využiteľnosťou
• Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy a oligosacharidy manánov, ktoré podporujú imunitu
• Uvoľňovač toxínov produkovaných plesňami pomáha kontrolovať vplyv mykotoxínov a redukuje ich absorpciu

Zloženie: Lucernové úsušky, jablkové výlisky, pšeničná múka, sójový olej, plod fenikla obyčajného, ľanové semienka, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae, sušená riasa Schizochytrium limacinum.

Analytické zložky: Dusíkaté látky 12 %, hrubé oleje a tuky 9,2 %, hrubá vláknina 15,4 %, hrubý popol 7,3 %, sodík 0,06 %.

Doplnkové látky/1 kg

Stopové prvky: železo (doplnené chelátom železa a aminokyselín n-hydrátom) 323 mg, meď (doplnené chelátom medi a aminokyselín n-hydrátom) 634 mg, selén (doplnené selenometionínom zo Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) 21 mg zinok (doplnené chelátom zinku a aminokyselín n-hydrátom) 12 020 mg; vitamíny, provitamíny a chemicky presne definované látky s porovnateľným účinkom: vit. E (RRR-alfa-tokoferol) 4 500 mg, biotín 2 000 mg, antioxidanty.
Davkovanie:
15 – 30 g na koňa/deň. Odporúčaná denná dávka závisí od hmotnosti a intenzity práce koňa.