Fitmin Energy 15kg

Doplnkové extrudované krmivo s vysokým obsahom ľahko využiteľnej energie nevyhnutné pre dosiahnutie vysokého výkonu koní v období tréningu alebo inej pracovnej záťaže. 

26,80 €

Doplnkové krmivo s vysokým obsahom ľahko využiteľnej energie nevyhnutné pre dosiahnutie vysokého výkonu koní v období tréningu alebo inej pracovnej záťaže. Krmivo dodáva ľahko využiteľnú energiu vo forme olejov a extrudovaných obilnín. Vplyvom extrúzie je zabezpečená vysoká stráviteľnosť živín, čo dáva predpoklad pre maximálny výkon. Uvoľňovač mykotoxínov nachádzajúci sa v prípravku pomáha kontrolovať ich vplyv, redukovať absorpciu a tým obmedziť ich pôsobenie na zdravie a výkonnosť koní. Obohatenie o OMEGA-3 mastné kyseliny (EPA, DHA) prispieva k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku. Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy stavebných látok nukleových kyselín DNA a RNA. Fitmin Factor posilňuje funkciu tráviaceho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmív.

Benefity:

• Dodáva ľahko využiteľnú energiu vo forme olejov a extrudovaných obilnín
• Vplyvom extrúzie je zabezpečená vysoká stráviteľnosť živín, čo dáva predpoklad pre maximálny výkon
• Uvoľňovač mykotoxínov nachádzajúci sa v prípravku pomáha kontrolovať ich vplyv, redukovať absorpciu a tým obmedziť ich pôsobenie na zdravie a výkonnosť koní
• Obohatenie o OMEGA-3 mastné kyseliny (EPA, DHA) prispieva k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku
• Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy stavebných látok nukleových kyselín DNA a RNA
• Oligosacharidy manánov sa podieľajú na rozvoji imunity
• Fitmin factor posilňuje funkciu tráviaceho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva
• Vďaka tepelnej stabilizácii je zabezpečená hygienická čistota krmiva

Zloženie: Kukurica, jačmeň, sójový olej, pšeničné otruby, jablčné výlisky, repný cukor, uhličitan vápenatý, kukuričné vločky, jablčný sirup, sušená mrkva, ľanové a sezamové semienka, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 0,1 %, rozmarín 0,05 %, sušená riasa Schizochytrium limacinum 0,01 %.

Analytické zložky: Dusíkaté látky 8,4 %, hrubé oleje a tuky 13,8 %, hrubá vláknina 4,2 %, hrubý popol 2,9 %, sodík 0,02 %

Doplnkové látky/1 kg: Antioxidanty: BHA – E320 25 mg, BHT – E321 25 mg

Dávkovanie:
0,5 – 2 kg na koňa/deň. Odporúčaná denná dávka závisí od hmotnosti a intenzity práce koňa.