Fitmin Extrudovaný ľan pre kone

Ľanové semienka je dieteticky zdravý kŕmny doplnok. Bohatý zdroj nenasýtených mastných kyselín OMEGA-3 a 6 mastných kyselín pôsobí na kvalitu srsti, kože.

Vyberte si variant:

Cena od 12,35 €

Ľanové semienka je dieteticky zdravý kŕmny doplnok. Bohatý zdroj nenasýtených mastných kyselín OMEGA-3 a 6 mastných kyselín pôsobí na kvalitu srsti, kože a kopytnej rohoviny, má protizápalové účinky, podporuje trávenie a posilňuje imunitný systém. Omega-3 a -6 MK (ALA, EPA, DHA) prispievajú k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku. Oligosacharidy manánov sa podieľajú na rozvoji imunity. Technologická úprava extrúzie zvyšuje stráviteľnosť, hygienickú čistotu doplnkového krmiva a zabezpečuje bezpečné kŕmenie bez nutnosti ďalších prácnych úprav šrotovaním a varením. Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy stavebných látok nukleových kyselín DNA a RNA. Fitmin Factor posilňuje funkciu tráviaceho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva.

Benefity:

• OMEGA-3 mastné kyseliny (ALA, EPA, DHA) prispievajú k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku
• Oligosacharidy manánov sa podieľajú na rozvoji imunity
• Technologická úprava extrúzie zvyšuje stráviteľnosť, hygienickú čistotu doplnkového krmiva a zabezpečuje bezpečné kŕmenie bez nutnosti ďalších prácnych úprav šrotovaním a varením
• Uvoľňovač mykotoxínov nachádzajúci sa v prípravku pomáha kontrolovať ich vplyv, redukovať absorpciu a tým obmedziť ich pôsobenie na zdravie a výkonnosť koní
• Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy stavebných látok nukleových kyselín DNA a RNA
• Fitmin factor posilňuje funkciu tráviaceho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva
• Vysoká chutnosť

Zloženie: Ľanové semienka 50 %, pšenica, kukurica, pšeničné otruby, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9 000 mg/kg, sušená riasa Schizochytrium limacinum 1 000 mg/kg.

Analytické zložky: Dusíkaté látky 15 %, hrubá vláknina 6,6 %, hrubé oleje a tuky 17,3 %, hrubý popol 3 %, sodík 0,02 %.

Doplnkové látky/1 kg: Antioxidanty: BHT (E321) 30 mg, BHA (E320) 30 mg

Davkovanie:
100 – 500 g na koňa/deň. Odporúčaná denná dávka závisí od hmotnosti a intenzity práce koňa.