Fitmin Herbs Bronchial Doplnkové krmivo pre kone

Doplnkové krmivo pre kone všetkých kategórií – zmes účinných bylín pre kone s prechladnutím a dýchavičnosťou, určená na zlepšenie dýchania, upokojenie a uvoľnenie dýchacích ciest. 

Vyberte si variant:

Cena od 22,75 €

Doplnkové krmivo pre kone všetkých kategórií – zmes účinných bylín pre kone s prechladnutím a dýchavičnosťou, určená na zlepšenie dýchania, upokojenie a uvoľnenie dýchacích ciest.
Unikátna zmes bylín – prírodný produkt. Podporuje zdravé dýchanie koní. Pôsobí pozitívne na uvoľnenie a upokojenie dýchacích ciest. Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy a oligosacharidy manánov, ktoré podporujú imunitu. Uvoľňovač toxínov produkovaný plesňami pomáha kontrolovať vplyv mykotoxínov a redukuje ich absorpciu. Fitmin Factor posilňuje funkciu tráviaceho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva.

Benefity:

• Unikátna zmes bylín – prírodný produkt
• Podporuje zdravé dýchanie koní
• Pôsobí pozitívne na uvoľnenie a upokojenie dýchacích ciest
• Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy a oligosacharidy manánov, ktoré podporujú imunitu
• Uvoľňovač toxínov produkovaných plesňami pomáha kontrolovať vplyv mykotoxínov a redukuje ich absorpciu
• Fitmin factor posilňuje funkciu tráviaceho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva
• OMEGA-3 mastné kyseliny (DHA, EPA) prispievajú k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku

Zloženie: Zmes sušených bylín 91 %, sladový kvet, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 27 000 mg/kg, sušená riasa Schizochytrium limacinum 3 000 mg/kg.

Analytické zložky: Dusíkaté látky 19,7 %, hrubá vláknina 15,6 %, hrubé oleje a tuky 4 %, hrubý popol 12,9 %, sodík 0,04 %.

Davkovanie:
Účinná dávka je 30 g denne v sypkom stave zamiešaná do krmiva alebo vo forme nápoja – čaju. Na podporu dýchacieho systému počas tréningového obdobia podávajte najmenej 10 dní pred predpokladanou záťažou a ďalších 10 dní v priebehu tréningovej záťaže.
Odporúčaná denná dávka závisí od hmotnosti a intenzity práce koňa.