Fitmin Macro CA Doplnkové krmivo pre kone

Granulované doplnkové minerálne krmivo pre všetky kategórie koní, určené na obohatenie kŕmnej dávky o ľahko využiteľný vápnik a horčík, s pozitívnym vplyvom na zdravý rast, vývoj a celkový metabolizmus organizmu, možno použiť aj pre nervózne kone. 

Vyberte si variant:

Cena od 10,40 €

Granulované doplnkové minerálne krmivo pre všetky kategórie koní, určené na obohatenie kŕmnej dávky o ľahko využiteľný vápnik a horčík, s pozitívnym vplyvom na zdravý rast, vývoj a celkový metabolizmus organizmu, možno použiť aj pre nervózne kone. Dopĺňa potrebu základných makroprvkov Ca + Mg (P, Na). Celkový podiel vysoko využiteľného vápnika 16%. vyväzovač toxínov produkovaných plesňami pomáha kontrolovať vplyv mykotoxínov a redukuje ich absorpciu. Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy a oligosacharidy mananov, ktoré napomáhajú zdravému rastu a podporujú imunitu. Fitmin Faktor posilňuje funkciu zažívacieho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva.

Benefity:

• Dopĺňa potrebu základných makroprvkov Ca + Mg (P, Na)
• Celkový podiel vysoko využiteľného vápnika 16 %
• Vyväzovač toxínov produkovaných plesňami pomáha kontrolovať vplyv mykotoxínov a redukuje ich absorpciu.
• Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy a oligosacharidy mananov, ktoré napomáhajú zdravému rastu a podporujú imunitu
• OMEGA 3 MK (DHA, EPA) prispievajú k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku
• Fitmin faktor posilňuje funkciu zažívacieho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva

Zloženie: Uhličitan vápenatý, pšeničná múka, lucernové úsušky, jablčné výlisky, oxid horečnatý, chlorid sodný, sójový olej, fosforečnan horečnatý, dihydrogénfosforečnan vápenatý, kvasničné výrobky 9000 mg/kg, sušená 9000 mg/kg, sušená.

Analytické zložky: Vápnik 16%, horčík 4,9%, fosfor 1,2%, sodík 2,5%

Doplnkové látky/1 kg

Antioxidanty: BHA - E320 25mg, BHT - E321 25mg

Dávkovanie: 50 - 150 g na kone / deň. Odporúčaná denná dávka závisí od hmotnosti a intenzity práce koňa. Odmerka je obsiahnutá v krmive. Veľkosť odmerky je 50 ml a plná odmerka obsahuje cca 45 g doplnkového krmiva. Pre presnú dávku odporúčame prevážiť pred podaním.