Fitmin Müsli Premier 20kg

Energetické a nutrične bohaté doplnkové krmivo pre kone všetkých vekových kategórií, špeciálne zostavené pre kone v tréningu. 

27,00 €

Energetické a nutrične bohaté doplnkové krmivo pre kone všetkých vekových kategórií, špeciálne zostavené pre kone v tréningu. Dodáva ľahko využiteľnú energiu vo forme olejov a extrudovaných obilnín. Vplyvom extrúzie je zabezpečená vysoká stráviteľnosť živín, čo dáva predpoklad pre maximálny výkon. Uvoľňovač mykotoxínov nachádzajúci sa v prípravku pomáha kontrolovať ich vplyv, redukovať absorpciu a tým obmedziť ich pôsobenie na zdravie a výkonnosť koní. Obohatenie o OMEGA-3 mastné kyseliny (EPA, DHA) prispieva k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku. Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy stavebných látok nukleových kyselín DNA a RNA. Fitmin Factor posilňuje funkciu tráviaceho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva.

Benefity

• Dodáva ľahko využiteľnú energiu vo forme olejov a extrudovaných obilnín.
• Vplyvom extrúzie je zabezpečená vysoká stráviteľnosť živín, čo dáva predpoklad pre maximálny výkon.
• Uvoľňovač mykotoxínov nachádzajúci sa v prípravku pomáha kontrolovať ich vplyv, redukovať absorpciu a tým obmedziť ich pôsobenie na zdravie a výkonnosť koní.
• Obohatenie o OMEGA-3 mastné kyseliny (EPA, DHA) prispieva k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku.
• Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy stavebných látok nukleových kyselín DNA a RNA.
• Fitmin Factor posilňuje funkciu tráviaceho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva.

Zloženie: Kukuričné vločky, jačmeň, pšeničné otruby, granulované seno, sójový olej, lucernové úsušky, senná rezanka, jablkové výlisky, sušená mrkva, fenikel, uhličitan vápenatý, kukurica, sójové bôby, extrudovaný ľan, dihydrogénfosforečnan vápenatý, dihydrogénfosforečnan sodný, chlorid sodný, síran horečnatý, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 2 745 mg/kg, koriander, sušená riasa Schizochytrium limacinum 305 mg/kg.

Analytické zložky: Dusíkaté látky 10,5 %, hrubé oleje a tuky 10 %, hrubá vláknina 10,7 %, hrubý popol 6,6 %, vápnik 0,8 %, sodík 0,4 %, fosfor 0,5

Doplnkové látky/1 kg: Stopové prvky: meď (doplnené síranom meďnatým pentahydrátom a chelátom medi a aminokyselín n-hydrátom) 36 mg, mangán (doplnené oxidom mangánatým a chelátom mangánu a aminokyselín n-hydrátom) 66 mg, zinok (doplnený oxidom zinočnatým a chelátom zinku a aminokyselín n-hydrátom) 90 mg, selén (doplnené selenometionínom zo Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) 0,6 mg, železo (doplnené uhličitanom železnatým a chelátom medi a aminokyselín n-hydrátom) 150 mg, jód (doplnený jodičnanom vápenatým, bezvodým) 0,6 mg; vitamíny, provitamíny a chemicky presne definované látky s porovnateľným účinkom: vit. A 15 000 m. j., vit. D3 900 m. j., vit. E 130 mg

Davkovanie: 2 – 4,5 kg na koňa/deň. Odporúčaná denná dávka závisí od hmotnosti a intenzity práce koňa.