Herbal Horse Nr°0 Vianočná

Zmes sušených bylín, ovocia a zeleniny, ktoré nielen v zimnom období doplňuje organizmu koňa vitamíny skupiny B, C, E, karotenoidy a minerálne látky prírodného pôvodu. 

Vyberte si variant:

Cena od 13,60 €

Herbal Horse Nr°0 Vianočná

Bylinná zmes pre kone

100% prírodný produkt

Zloženie: červená repa - plod, ruža šípová (šípky) - oplodie, jabloň domáca - plod, pomarančovník čínsky - oplodie, nechtík lekársky - kvet, nenädza poľná - kvet

Zmes Nr°0 Vianočná je navrhnutá tak, aby predovšetkým v zimnom období vhodne doplňovala do organizmu koňa potrebné látky v organickej forme. urobte radosť svojmu ukoni (a nakoniec aj sebe) skvelým vianočným darčekom!

Použitie: Prípravok sa podáva prostredníctvom krmiva. Pred podaním doporučujeme zaliať vrelou, prípadne teplou vodou, a po vychladnutí vmiešať do kŕmnej dávky. Bylinnú zmes možno vmiešať do krmiva aj v suchom stave. Dávkovanie je 75g na 600kg živej konskej váhy, pre pony je dávka polovičná, však kvôli obsahu bylinných zložiek odporúčame pri každodennom podávaní po 5-6 týždňoch prerušiť na 2-3 týždne. 

Upozornenie: Niektoré bylinné zložky prípravku môžu byť považované za doping. Pretekajúcim koňom je možné prípravok podávať, avšak odporúčame 14 dní pred pretekmi vysadiť, aby sa vylúčila možnosť pozitívnje dopingovej kontroly. Nieje určené pre žrebné kobyly. Neodporučujeme kombinovať s inými bylinnými prípravkami kvôli možným nežiadúcim účinkom.

Skladujte v suchu a tme pri teplote 10 až 20°C. Chráňte pred priamim slnečným žiarením.

Výrobca: White Grand s.r.o.

Určené pre zvieratá

Doplnkové krmivo