Herbal Horse Nr°1 Imunita

 Zmes sušených bylín, ktorá posilňuje organizmus, zvyšuje odolnosť proti chorobám, pomáha telu bojovať s infekciami a priaznivo pôsobí na zdravie. 

Vyberte si variant:

Cena od 13,40 €

Herbal Horse Nr°1 Imunita

Veterinárna zmes pre kone

100% prírodný produkt

Zloženie: pískavica, grécke seno - semeno, ruža šípová - oplodie, skorocel kopijovitý - list, harmanček pravý - kvet, púpava lekárska - list, nechtík lekársky - kvet, žihlava dvojdomá - list

Zmes Nr°1 Imunita je navrhnutáá tak, aby uviedla do rovnováhy všetky telesné pochody v konskom organizme a chránila kone pred nepriaznivými vonkajšími vplivmi.

Použitie: Prípravok sa podáva prostredníctvom krmiva. Pred podaním doporučujeme zaliať vrelou, prípadne teplou vodou, a po vychladnutí vmiešať do kŕmnej dávky. Bylinnú zmes možno vmiešať do krmiva aj v suchom stave. Pri akútnych stavoch pridávame denne po dobu 4 týždňov 50g zmesi na 600kg živej hm. koňa. Dlhodobé dávkovanie je 30g na 600kg živej konskej váhy, pre pony je dávka 20g. Kvôli obsahu bylinných zložiek odporúčame pri každodennom podávaní po 5-6 týždňoch prerušiť na 2-3 týždne.

Upozornenie: Niektoré bylinné zložky prípravku môžu byť považované za doping. Pretekajúcim koňom je možné prípravok podávať, avšak odporúčame 14 dní pred pretekmi vysadiť, aby sa vylúčila možnosť pozitívnje dopingovej kontroly. Nieje určené pre žrebné kobyly. Neodporučujeme kombinovať s inými bylinnými prípravkami kvôli možným nežiadúcim účinkom.

Skladujte v suchu a tme pri teplote 10 až 20°C. Chráňte pred priamim slnečným žiarením.

Výrobca: White Grand s.r.o.

Určené pre zvieratá

Doplnkové krmivo