Herbal Horse Nr°2 Dýchanie

Zmes sušených bylín, ktorá uľahčuje vykašliavanie, napomáha rozpúšťaniu hustého hlienu, ukľudňuje sliznice dýchacích ciest a pôsobí protizápalovo.  Vhodné predovšetkým pre dýchavičné kone,  pri zápaloch dýchacích ciest a priedušiek, astme a alergiách na prach a seno.

Vyberte si variant:

Cena od 14,50 €

HERBAL HORSE Nr°2 DÝCHANIE

Veterinárna zmes pre kone

100% prírodný produkt

Zloženie: skorocel kopijovitý - list, bedrovník anízový - plod, ibiš lekársky - koreň, sladké drievko - koreň, divozel velkokvetý - kvet, slez maurský - kvet

Zmes Nr°2 DÝCHANIE je navrhnutá tak, aby chránila sliznicu dýchacích ciest, pomáhala koňom lepšie dýchať a tlmila kašeľ. Zároveň však uľahčuje vykašliavanie. 

Použitie: Prípravok sa podáva prostredníctvom krmiva. Pred podaním doporučujeme zaliať vrelou, prípadne teplou vodou, a po vychladnutí vmiešať do kŕmnej dávky. Bylinnú zmes možno vmiešať do krmiva aj v suchom stave. Pri akútnych stavoch pridávame denne po dobu 4 týždňov 50g zmesi na 600kg živej hm. koňa. Dlhodobé dávkovanie je 30g na 600kg živej konskej váhy, pre pony je dávka 20g. Kvôli obsahu bylinných zložiek odporúčame pri každodennom podávaní po 5-6 týždňoch prerušiť na 2-3 týždne.

Upozornenie: Niektoré bylinné zložky prípravku môžu byť považované za doping. Pretekajúcim koňom je možné prípravok podávať, avšak odporúčame 14 dní pred pretekmi vysadiť, aby sa vylúčila možnosť pozitívnje dopingovej kontroly. Nieje určené pre žrebné kobyly. Neodporučujeme kombinovať s inými bylinnými prípravkami kvôli možným nežiadúcim účinkom.

Skladujte v suchu a tme pri teplote 10 až 20°C. Chráňte pred priamim slnečným žiarením.

Výrobca: White Grand s.r.o.

Určené pre zvieratá

Doplnkové krmivo