Herbal Horse Nr°3 Trávenie

Zmes sušených bylín, ktorá posiluje travuaci trakt, napomáha vstrebávaniu živín, skludňuje podráždenie tráviaceho traktu a napomáha predchádzať kŕčovým kolikám. Vhodné prehovšetkým pre kone chudé, náchylné na koliky, kone s tráviacimi tažkosťami ako je hnačka, zápcha či plynnatosť, pri prechode na iné krmivo, na začiatku pastvinovej sezóny a pri stresových situáciach, ktoré môžu ovplyvniť citlivé konské trávenie.

Vyberte si variant:

Cena od 14,00 €

Herbal Horse Nr°3 Trávenie

Veterinárna zmes pre kone

100% prírodný produkt

Zloženie: fenikel obyčajný - semeno, púpava lekárska - vňať, rasca lúčna - semeno, mäta prieporná - vňať, skorocel (psylium), harmanček pravý - kvet, nevädza poľná - kvet

Zmes Nr°3 Trávenie je navrhnutá tak, aby upravovala správne trávenie, pomáhala predchádzať problémami spojenými s trávením a tým udržala tím udržala vášho koňa zdravého až do úctihodného veku.

Použitie: Prípravok sa podáva prostredníctvom krmiva. Pred podaním doporučujeme zaliať vrelou, prípadne teplou vodou, a po vychladnutí vmiešať do kŕmnej dávky. Bylinnú zmes možno vmiešať do krmiva aj v suchom stave. Pri akútnych stavoch pridávame denne po dobu 4 týždňov 50g zmesi na 600kg živej hm. koňa. Dlhodobé dávkovanie je 30g na 600kg živej konskej váhy, pre pony je dávka 20g. Kvôli obsahu bylinných zložiek odporúčame pri každodennom podávaní po 5-6 týždňoch prerušiť na 2-3 týždne.

Upozornenie: Niektoré bylinné zložky prípravku môžu byť považované za doping. Pretekajúcim koňom je možné prípravok podávať, avšak odporúčame 14 dní pred pretekmi vysadiť, aby sa vylúčila možnosť pozitívnje dopingovej kontroly. Nieje určené pre žrebné kobyly. Neodporučujeme kombinovať s inými bylinnými prípravkami kvôli možným nežiadúcim účinkom.

Skladujte v suchu a tme pri teplote 10 až 20°C. Chráňte pred priamim slnečným žiarením.

Výrobca: White Grand s.r.o.

Určené pre zvieratá

Doplnkové krmivo