Herbal Horse Nr°4 Antistres

Zmes sušených bylín, ktorá priaznivo pôsobí skludňujúcim spôsobom na nervovú sústavu koní, napomáha odstrániť strach, úzkosť a psychické napätie, podporuje centrálnu nervovú sústavu a tým koncentráciu zvieraťa. 

Vyberte si variant:

Cena od 15,70 €

Herbal Horse Nr°4 Antistres 

Veterinárna zmes pre kone

100% prírodný produkt

Zloženie: medovka lekárska - vňať, levanduľa lekárska - kvet, mučenka pleťová - vňať, harmanček pravý - kvet, alojzia citrónová (verbena)

Zmes Nr°4 Antistres je navrhnutá tak, aby podporovala psychickú pohodu koní. Zároveň podoruje tráviaci trakt, keďže v prípade napätia, nekľudu a stresu sa tieto stavy môžu nepriaznivo prejaviť v trávení koňa.

Použitie: Prípravok sa podáva prostredníctvom krmiva. Pred podaním doporučujeme zaliať vrelou, prípadne teplou vodou, a po vychladnutí vmiešať do kŕmnej dávky. Bylinnú zmes možno vmiešať do krmiva aj v suchom stave. Pri akútnych stavoch pridávame denne po dobu 4 týždňov 50g zmesi na 600kg živej hm. koňa. Dlhodobé dávkovanie je 30g na 600kg živej konskej váhy, pre pony je dávka 20g. Kvôli obsahu bylinných zložiek odporúčame pri každodennom podávaní po 5-6 týždňoch prerušiť na 2-3 týždne.

Upozornenie: Niektoré bylinné zložky prípravku môžu byť považované za doping. Pretekajúcim koňom je možné prípravok podávať, avšak odporúčame 14 dní pred pretekmi vysadiť, aby sa vylúčila možnosť pozitívnje dopingovej kontroly. Nieje určené pre žrebné kobyly. Neodporučujeme kombinovať s inými bylinnými prípravkami kvôli možným nežiadúcim účinkom.

Skladujte v suchu a tme pri teplote 10 až 20°C. Chráňte pred priamim slnečným žiarením.

Výrobca: White Grand s.r.o.

Určené pre zvieratá

Doplnkové krmivo