Herbal Horse Nr°5 Dobrota

Zmes sušených bylín, ktorá podporuje správnu funkciu pečene, ladvín a trtáviacej sústavy. Obsahuje prírodné minerálne látky, vitamíny skupiny A, B, C, E a tiež antioxidanty, ktoré chránia organizmus pred pôsobením voľných radikálov. Možno ju pridávať pravidelne do kŕmnej dávky alebo nepravidelne ako chutnú a zdravú odmenu.

17,10 €
17,10 € / 1 kg

Herbal Horse Nr°5 Dobrota

Bylinná zmes pre kone

100% prírodný produkt

Zloženie: mrkva obyčajná - koreň, jabloň domáca - plod, ostropestrec mariánsky - semeno, repa červená - plod, púpava lekárska - list

Zmes Nr°5 Dobrota je navrhnutá tak, aby koňom čo najviac chutila a zároveň im prinášala čo najviac vitamínov, minerálov a antixidantov.

Použitie: Prípravok sa podáva prostredníctvom krmiva. Pred podaním doporučujeme zaliať vrelou, prípadne teplou vodou, a po vychladnutí vmiešať do kŕmnej dávky. Bylinnú zmes možno vmiešať do krmiva aj v suchom stave. Dávkovanie je 75g na 600kg živej konskej váhy, pre pony je dávka polovičná, však kvôli obsahu bylinných zložiek odporúčame pri každodennom podávaní po 5-6 týždňoch prerušiť na 2-3 týždne.

Upozornenie: Niektoré bylinné zložky prípravku môžu byť považované za doping. Pretekajúcim koňom je možné prípravok podávať, avšak odporúčame 14 dní pred pretekmi vysadiť, aby sa vylúčila možnosť pozitívnje dopingovej kontroly. Nieje určené pre žrebné kobyly. Neodporučujeme kombinovať s inými bylinnými prípravkami kvôli možným nežiadúcim účinkom.

Skladujte v suchu a tme pri teplote 10 až 20°C. Chráňte pred priamim slnečným žiarením.

Výrobca: White Grand s.r.o.

Určené pre zvieratá

Doplnkové krmivo