Herbal Horse Nr°6 Detox

Zmes sušených bylín, ktorá napomáha telu vylučovať toxíny, priaznivo ovplyvňuje krvný obeh a lymfatický systém, ulavuje od preťaženia organizmu škodlivými látkami a napomáha harmonizovať prirodzená očistné procesy jednotlivých orgánov. Vhodná ako jarná či jesenná detoxikačná kúra alebo ako podpora organizmu po chorbách.

Vyberte si variant:

Cena od 13,70 €

Herbal Horse Nr°6 Detox

Veterinárna zmes pre kone

100% prírodný produkt

Zloženie: lipkavec syridlový - vňať, rebríček obyčajný - vňať a kvet, púpava lekárska - koreň, žihlava dvojdomá - list, nechtík lekársky - kvet, kurkuma - koreň

Zmes Nr°6 Detox je navrhnutá tak, aby napomáhala efektívnemu vylučovaniu škodlivých látok z organizmu a tím napomáha k harmóníí v tele.

Použitie: Prípravok sa podáva prostredníctvom krmiva. Pred podaním doporučujeme zaliať vrelou, prípadne teplou vodou, a po vychladnutí vmiešať do kŕmnej dávky. Bylinnú zmes možno vmiešať do krmiva aj v suchom stave. Pri akútnych stavoch pridávame denne po dobu 4 týždňov 50g zmesi na 600kg živej hm. koňa. Dlhodobé dávkovanie je 30g na 600kg živej konskej váhy, pre pony je dávka 20g. Kvôli obsahu bylinných zložiek odporúčame pri každodennom podávaní po 5-6 týždňoch prerušiť na 2-3 týždne.

Upozornenie: Niektoré bylinné zložky prípravku môžu byť považované za doping. Pretekajúcim koňom je možné prípravok podávať, avšak odporúčame 14 dní pred pretekmi vysadiť, aby sa vylúčila možnosť pozitívnje dopingovej kontroly. Nieje určené pre žrebné kobyly. Neodporučujeme kombinovať s inými bylinnými prípravkami kvôli možným nežiadúcim účinkom.

Skladujte v suchu a tme pri teplote 10 až 20°C. Chráňte pred priamim slnečným žiarením.

Výrobca: White Grand s.r.o.

Určené pre zvieratá

Doplnkové krmivo