Herbal Horse Nr°7 Organika

Zmes sušených bylín a zeleniny, ktorá napomáhá dodávať telu látky nevyhnutné pre dobrú fyzickú a duševnú kondíciu, jako s vitamíny a minerály v organickej forme a zároveň ulahčuje ich vstrebávanie a podporuje činnosť tráviaceho traktu. Podporuje vstrebávanie všetkých živýn obsiahnutých v krmive.

Vyberte si variant:

Cena od 12,10 €

Herbal Horse Nr°7 Organika

Veterinárna zmes pre kone

100% prírodný produkt

Zloženie: paštrnák siaty - koreň, repa červená - koreň, mäta prieporná - vňať, ruža šípová - oplodie, ibištek sudánsky - kvet, špenát siaty - list

Zmes Nr°7 Organika je navrhnutá tak, aby vhodne doplňovala do organizmu vitamíny a minerály v organickej forme a zároveň podporovala ich vstrebávanie a aj všetkých ostatných látok ktoré sú koni podávané v kŕmnej dávke.

Použitie: Prípravok sa podáva prostredníctvom krmiva. Pred podaním doporučujeme zaliať vrelou, prípadne teplou vodou, a po vychladnutí vmiešať do kŕmnej dávky. Bylinnú zmes možno vmiešať do krmiva aj v suchom stave. Pri akútnych stavoch pridávame denne po dobu 4 týždňov 50g zmesi na 600kg živej hm. koňa. Dlhodobé dávkovanie je 30g na 600kg živej konskej váhy, pre pony je dávka 20g. Kvôli obsahu bylinných zložiek odporúčame pri každodennom podávaní po 5-6 týždňoch prerušiť na 2-3 týždne.

Upozornenie: Niektoré bylinné zložky prípravku môžu byť považované za doping. Pretekajúcim koňom je možné prípravok podávať, avšak odporúčame 14 dní pred pretekmi vysadiť, aby sa vylúčila možnosť pozitívnje dopingovej kontroly. Nieje určené pre žrebné kobyly. Neodporučujeme kombinovať s inými bylinnými prípravkami kvôli možným nežiadúcim účinkom.

Skladujte v suchu a tme pri teplote 10 až 20°C. Chráňte pred priamim slnečným žiarením.

Výrobca: White Grand s.r.o.

Určené pre zvieratá

Doplnkové krmivo