Herbal Horse Nr°8 Senior

Zmer sušených bylín, kotrá je známa svojimi pozitívnymi účinkami na srdce a obehovú sústavu, napomáha zvyšovať odolnosť voči ochoreniam, napomáha telu zachovať dobré a účinné trávenie krmiva a pôsobí blahodárne na pohybový aparát.

Vyberte si variant:

Cena od 13,60 €

Herbal Horse Nr°8 Senior

Veterinárna zmes pre kone

100% prírodný produkt

Zloženie: hloh obyčajný - list a kvet, túžobník brestový - vňať, pískavica, grécke seno - semeno, pamajorán obyčajný - vňať, nevädza poĺná - kvet

Zmes Nr°8 Senior je navrhnutá tak, aby našich štvornochých seniorov podporila vo všetkých smeroch. Prispieva k dobrej funkcii srdca a obehovej sústavy, pohybového aparátu, trávenia a podporuje imunitu. 

Použitie: Prípravok sa podáva prostredníctvom krmiva. Pred podaním doporučujeme zaliať vrelou, prípadne teplou vodou, a po vychladnutí vmiešať do kŕmnej dávky. Bylinnú zmes možno vmiešať do krmiva aj v suchom stave. Pri akútnych stavoch pridávame denne po dobu 4 týždňov 50g zmesi na 600kg živej hm. koňa. Dlhodobé dávkovanie je 30g na 600kg živej konskej váhy, pre pony je dávka 20g. Kvôli obsahu bylinných zložiek odporúčame pri každodennom podávaní po 5-6 týždňoch prerušiť na 2-3 týždne.

Upozornenie: Niektoré bylinné zložky prípravku môžu byť považované za doping. Pretekajúcim koňom je možné prípravok podávať, avšak odporúčame 14 dní pred pretekmi vysadiť, aby sa vylúčila možnosť pozitívnje dopingovej kontroly. Nieje určené pre žrebné kobyly. Neodporučujeme kombinovať s inými bylinnými prípravkami kvôli možným nežiadúcim účinkom.

Skladujte v suchu a tme pri teplote 10 až 20°C. Chráňte pred priamim slnečným žiarením.

Výrobca: White Grand s.r.o.

Určené pre zvieratá

Doplnkové krmivo