Herbal Horse Nr°9 Muchár

Vypredané

Zmer sušených bylín. ktorá nepomáha tíšiť alergické prejavy pri bodnutí hmyzom, ulahčovať hojenie už vzniknutých rán, napomáha pri detoxikácií organizmu od alergénov a priaznivo pôsobí na integritu kože. Vhodné pre kone trpiace letnou dermatitídou a atypickým svrbením či kožnými zmenami po bodnutí hmyzom.

Vyberte si variant:

Cena od 13,60 €

Herbal Horse Nr°9 Muchár

Veterinárna zmes pre kone

100% prírodný produkt

Zloženie: lopúch väčší - koreň, repa červená - koreň, túžobník brestový - vňať, žihĺava dvojdomá - list, rebríček obyčajný - kvet, nechtík lekársky - kvet

Zmes Nr°9Muchár je nevrhnutá tak, aby znižovala príznaky letnej dermatitídy koní. Zmes nemá repelentné účinky, ale napomáha znížiť alergickú reakciu na mušie bodnutie. 

Použitie: Prípravok sa podáva prostredníctvom krmiva. Pred podaním doporučujeme zaliať vrelou, prípadne teplou vodou, a po vychladnutí vmiešať do kŕmnej dávky. Bylinnú zmes možno vmiešať do krmiva aj v suchom stave. Pri akútnych stavoch pridávame denne po dobu 4 týždňov 50g zmesi na 600kg živej hm. koňa. Dlhodobé dávkovanie je 30g na 600kg živej konskej váhy, pre pony je dávka 20g. Kvôli obsahu bylinných zložiek odporúčame pri každodennom podávaní po 5-6 týždňoch prerušiť na 2-3 týždne.

Upozornenie: Niektoré bylinné zložky prípravku môžu byť považované za doping. Pretekajúcim koňom je možné prípravok podávať, avšak odporúčame 14 dní pred pretekmi vysadiť, aby sa vylúčila možnosť pozitívnje dopingovej kontroly. Nieje určené pre žrebné kobyly. Neodporučujeme kombinovať s inými bylinnými prípravkami kvôli možným nežiadúcim účinkom.

Skladujte v suchu a tme pri teplote 10 až 20°C. Chráňte pred priamim slnečným žiarením.

Výrobca: White Grand s.r.o.

Určené pre zvieratá

Doplnkové krmivo