Kostihojový gél

Vhodný na regeneráciu unavených a pomliaždených svalov, kĺbov a väzov.

500ml, 2700ml

Vyberte si variant:

Cena od 8,00 €

KOSTIHOJOVÝ GÉL
Veterinárny prípravok pre kone

Hojí a regeneruje kĺby, svaly a pomliaždeniny

Kostihojový gél vďaka vysokému obsahu alantoínu chráni kožu a urýchľuje hojenie. Kostihoj tlmí opuchy a znižuje bolesť. Používa sa na regeneráciu pomliaždených a unavených kĺbov, šliach, väzov a svalov. Dochované písomnosti týkajúce sa využívania koreňa na hojenie pomliaždenín a zlomenín pochádzajú už z obdobia starého Grécka.

Zloženie (INCI): Aqua, Symphytum Officinale Root Extract, Glycerín, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerín, Sodium Hydroxide, CI 14720, CI 15985, CI 19140, CI 28440

Návod na použitie: Gél aplikujte na pokožku v oblasti postihnutého miesta po záťaži alebo v prípade potreby a dôkladne vmasírujte. Je možné aplikovať na požadovanú oblasť formou zábalu. Gél je po aplikácii ľahko umývateľný. Prípravok je vhodný na každodenné použitie.

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Iba pre zvieratá.


Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.