Panthenol šampón

Šampón pre kone na pravidelnú starostlivosť o srsť a ohon.

1000ml, 5000ml, 10000ml

Vyberte si variant:

Cena od 16,20 €

Pantenol ŠAMPÓN PRE KONE

Originálna kompozícia šampónu s rastlinnými výťažkami pre pravidelnú starostlivosť o srsť a ohon koní. Bylinný komplex srsť a ohon vyživuje, regeneruje a zlepšuje ich rozčesávateľnosť. Srsť a ohon sú po použití hladké, lesklé, pružné a hydratované. Šetrným spôsobom pestuje a hydratuje aj pokožku, ktorú zbavuje lupín.

ZLOŽENIE: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaín, Panthenol, Biosaccharide Gum-1, polyquaternium-7, Coco-Glucoside, cottonseed Oil Glyceereth-8 Esters, Sodium PEG-7- Olive Oil carboxylate, C12-15 Alkyl lactate, Styrene / Acrylates Copolymer, sericín, PEG / PPG-120/10 Trimethylopropane Trioleate, Laureth-2, Phenoxyetanol, Benzyl Alcohol, Sodium

Návod na použitie: Nanášame dostatočné množstvo na vlhkú srsť a ohon, dôkladne napeníme a následne opláchneme vodou. Vhodný pre dospelé kone aj žriebätá.

UPOZORNENIE: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Len pre zvieratá. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku.

ČAS POUŽITEĽNOSTI: 30 mesiacov od dátumu výroby

SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepočených osôb.