Pozáťažový gél - chladivý

Určené na masáž po náročnom fyzickom výkone. 

500ml, 2700ml, 15 L

Vyberte si variant:

Cena od 10,90 €

Pozáťažový gél - chladivý

Masážna bylinná kompozícia vo forme balzamu s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silíc. Masáž vykonávame po náročnom fyzickom výkone, pri únave a stuhnutosti väzov, svalov i kĺbov. Je vhodný pre športové, pracovné aj rekreačné kone. Gél možno použiť aj ako náhradu ľadovania.

ZLOŽENIE: Voda, Alkohol denat., Glycerín, Kafr, Mentol, Borovička silica, Kostihoj lekársky koreň extrakt, Pagaštan konský extrakt, Jedlová silice, kosodrevinový silica, Eukalyptová silica, Propylén Glycol, Horec žltý koreň extrakt, Veronika lekárska list extrakt, Ibiš lekársky koreň extrakt, Slez lesný kvet extrakt, Carbomer, Mätová silica, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl Urea, Arnika horská kvet extrakt, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Ľubovník bodkovaný kvet, list, vňať extrakt, Rozmarínová silica, Tymianová silice

NÁVOD NA POUŽITIE: Aplikujte dostatočné množstvo a dôkladne vmasírujte. Možno aplikovať na požadovanú oblasť formou zábalu. Gél je po aplikácii ľahko umývateľný.

UPOZORNENIE: Liek sa nesmie používať inak, než ako je uvedené v návode na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Len pre zvieratá.

SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučených osôb.