Racehorse + Cubes 25kg

Granule pre kone v maximálnej šprintérskej záťaži - dostihový šprintéry a kone rýchlostných westernových disciplín.

36,90 €

Obsahuje: 

  • koncentrovaný obilný základ pre výbušnú energiu
  • žibiny na podporu dýchania a vysokú hladinu antioxidantov pre zníženie rizika poranenia svalov

Vysoko energetické krmivo pre maximálny a intenzívny výkon. Krmivá Racehorse Cubes a Racing mix boli vyvinuté v spolupráci s Animal Health Trust v New Markete kde skúmajú využitie olejov a sacharidov v krmivách. Vďaka tomuto spojeniu sú obsolútnou špičkou v sortimente vysoko záťažových krmív na britskom trhu. Energia je poskytovaná z vysoko koncentrovaného obilného základu predvareného na pare, čím je zaistená jeho maximálna využiteľnosť a stráviteľnosť. 

Okrem toho obe krmivá v sebe zahrnujú vysoko kvalitné bielkoviny pre podporu a správnu funkciu hornej línie. Obsahujú tiež jedinečnú formulu vysoko špecifikovaných živýn na podporu dýchania, ktoré sú pre kone v intenzívnje záťaži dôležite. Účinok tejot formule bol osvedčený v publikovanom výskume Animal Health Trust. Zvláštnu úlohu pri koňoch v maximálnje záťaži, u ich hrozí zvýšené riziko poškodenia svalov a infekcií, hrajú antioxidanty, a to hlavne vitamín A a E. Pret obe krmivá obsahujú vysokú hladinu týchto antioxidantov a nieje nutné ich ďalšie dopĺňanie. Krmivá sú naviac obohatené o vitamíny skupiny B (B1, B2 a kysaliny listovej), ktoré sú dôležiité pre správnu funkciu metabolizmu a ich tvorba môže byť pru ukoňoch v intenzívnom tréningu obmedzená.

Zloženie: pšeničné otruby a endosperm, jačmeň, slnečnicové expelery, melasa, sójové šupky, ryžové otruby, trávové granule, uhličitan vápenatý, hipro-sója, sójový olej, soľ, rastlinný olej, vitamínovo - minerálny premix, lyzín