Racing Mix 20kg

Müsli pre kone v maximálnej šprintérskej záťaži - dostihový šprintéry a kone rýchlostných westernových disciplín.

34,20 €

Obsahuje:

  • koncentrovaný obilný základ pre výbušnú energiu
  • žibiny na podporu dýchania a vysokú hladinu antioxidantov pre zníženie rizika poranenia svalov

Vysoko energetické krmivo pre maximálny a intenzívny výkon. Krmivá Racehorse Cubes a Racing mix boli vyvinuté v spolupráci s Animal Health Trust v New Markete kde skúmajú využitie olejov a sacharidov v krmivách. Vďaka tomuto spojeniu sú obsolútnou špičkou v sortimente vysoko záťažových krmív na britskom trhu. Energia je poskytovaná z vysoko koncentrovaného obilného základu predvareného na pare, čím je zaistená jeho maximálna využiteľnosť a stráviteľnosť.

Okrem toho obe krmivá v sebe zahrnujú vysoko kvalitné bielkoviny pre podporu a správnu funkciu hornej línie. Obsahujú tiež jedinečnú formulu vysoko špecifikovaných živýn na podporu dýchania, ktoré sú pre kone v intenzívnje záťaži dôležite. Účinok tejot formule bol osvedčený v publikovanom výskume Animal Health Trust. Zvláštnu úlohu pri koňoch v maximálnje záťaži, u ich hrozí zvýšené riziko poškodenia svalov a infekcií, hrajú antioxidanty, a to hlavne vitamín A a E. Pret obe krmivá obsahujú vysokú hladinu týchto antioxidantov a nieje nutné ich ďalšie dopĺňanie. Krmivá sú naviac obohatené o vitamíny skupiny B (B1, B2 a kysaliny listovej), ktoré sú dôležiité pre správnu funkciu metabolizmu a ich tvorba môže byť pru ukoňoch v intenzívnom tréningu obmedzená.

Zloženie: naparované vločky jačmeňa, ovos, naparované vločky ovsa, sójové šupky, melasa, vločky kukurice, hipso séoja, snečnicové expelery, vločky hrášku,  trávové granule, uhličitan vápenatý, sójový olej, soľ, vitamínovo - minerálny premix, rastlinný olej