Sirup Detoxikácia

Bylinný komplex slúži na podporu normálnej funkcie pečeňového tkaniva, má silné antioxidačné účinky.

1000ml, 5000ml

Vyberte si variant:

Cena od 18,20 €

SIRUP DETOXlKÁCIA

O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúžia na podporu normálnej činnosti pečeňového tkaniva. Bylinný komplex je bohatý na kofeín, vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky. Bylinky obsiahnuté v prípravku majú silný antioxidačný účinok, čím chráni bunky pred oxidačným stresom a telo pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi prostredia.
Pestrec mariánsky - obsahuje veľké množstvo aktívnych látok (najmä silymarínu), ktoré sa s úspechom používajú ako prostriedok pre podporu správnej funkcie pečeňového tkaniva a stimuláciu biliárnej sekrécie. Pestrec pomáha chrániť pečeň pred poškodením a stimuluje jej činnosť. Púpava lekárska pôsobí silne močopudne v prípade zadržiavania tekutín. Pomáha odstrániť z tela cudzorodé látky. Klanopraška čínska - udržiava správnu funkciu pečene. Chráni bunky a tkanivá pred oxidačným stresom.Zelený čaj - je silný antioxidant, ktorý chráni organizmus pred oxidatívnym poškodením. Aloe vera - obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ktoré spoločným synergickým pôsobením vykazujú blahodarné účinky. Aloe celkovo posilňuje a čistí organizmus od toxických látok.

ZLOŽENIE: Invertný fruktózový sirup, Pestrec mariánsky vodný extrakt, Púpava lekárska vodný extrakt, Klanopraška čínska štandardizovaný extrakt, Zelený čaj štandardizovaný extrakt, Vitamín C, Aloe vera juice

NÁVOD NA POUŽITIE: Žriebätám podávajte 10 ml prípravku denne. Dospelým koňom podávajte 30 ml denne. Tekutá forma sa veľmi dobre aplikuje v potrave.

UPOZORNENIE: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá.

ČAS POUŽITEĽNOSTI: 30 mesiacov od dátumu výroby.

SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučených osôb.