Sirup Stres

Sirup slúži na utlmenie koňa pri zvýšených prejavoch strasu. 

1000ml, 5000ml

Vyberte si variant:

Cena od 18,20 €

SIRUP STRES

O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži k utlmeniu koňa pri zvýšených prejavoch stresu. Bylinný komplex zviera tlmí v prípadoch, keď je zviera vystavené väčší stresovej záťaži (preprava, ošetrenie, adaptácia na nové prostredie a ďalšie).
Šišák bajkalský - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Chráni pred oxidačným stresom. Prispieva k správnej funkcii psychiky. Ľubovník bodkovaný - je využívaná k potlačeniu nervovej únavy a stresu. Maca - podporuje lepšie duševný aj fyzický výkon a podporuje motiváciu. Kozlík lekársky - pomáha udržať dobré kognitívne funkcie a duševnú pohodu. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Odporúča sa užívať v prípade nepokoja, úzkosti a nervozity. Žen-šen - prispieva k správnej funkcii psychiky. Podporuje duševnú aktivitu v strese, kognitívne funkcie, vitalitu a fyzickú výkonnosť.

ZLOŽENIE: Invertný fruktózový sirup, Šišák bajkalský štandardizovaný extrakt, Ľubovník bodkovaný štandardizovaný extrakt, Maca štandardizovaný extrakt, Kozlík lekársky štandardizovaný extrakt, Žen-šen štandardizovaný extrakt, Vitamín C

NÁVOD NA POUŽITIE: Podávajte hodinu pred požadovaným upokojením. Aplikujte v jednej dávke 15 ml pre kone do 250 kg, 30 ml pre kone do 500 kg. Pre zvýšenie účinku je možné dávku zvýšiť na dvojnásobok.

UPOZORNENIE: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá.

ČAS POUŽITEĽNOSTI: 30 mesiacov od dátumu výroby

SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučenej osôb.