Stamina + Cubes 20kg

Vhodné pre kone citlivé na obilininy. BEZ MELASY.

29,50 €

Unikátna zmes vysoko stráviteľnej vlákniny s minimálnym obsahom škrobov pre trvalý výkon pod kontrolou bez nadmernej vzrušivosti. Vhodné pre kone citlivé na obilniny. Zvýšený podiel olejov ako zdroj postupne sa uvoľňujúcej energie a lesk srsti. Nízky obsah cukrov a škrobov znižuje riziko nadmernej vzrušivosti. Zároveň sú vďaka tomuto granule mimoriadne šetrvé k tráviacemu traktu,  ktorý býva často prekyselený tradičnímy krmivami.

100% bez melasy. Vysoko kvalitné bielkoviny v zvýšenom množstve pre tvorbu a udržanie svalovej hmoty športových koní. Zvýšený podiel vitamínu E z prírodných zdrojov pre podporu správnej funkcie svalovej sústavy, športového výkonu a celkovej imunity. 

Probiotické živé kvasinky, FOS a MOS prebiotiká pre maximálnu starostlivosť o tráviace ústrojenstvo športových koní. Kompletné spektrum dôležitých vitamínov a minerálov. Meď, zinok a mangán v chelátovej forme pre maximálnu vstrebatelnosť a využitie.

Zloženie: pšeničné otruby a endosperm, sójové šupky, ovsené otruby a endosperm, múčka z lúpaných slnečnicových semien, ryžové otruby, cukrová repa zbavené melasy, uhličitan vápenatý, repkový olej, soľ, olivo-fruktóza, živé kvasinky

Doporučené dávkovanie : 2,5kg / 500kg živej váhy