Vlhčená bandáž chladivá

Vytvorené na použitie po náročnom fyzickom výkone pri únave a stuhlosti kĺbov, svalov a väzov, a ich bolestivosti. 

1 kus, 10m x 7cm

8,00 €

Vlhčené ovínadlo chladivé
1 ks ovínadlá 10 m x 7 cm 

Bylinná kopmozícia s vysokým obsahom rstlinných extraktov a silíc je napustená do pružného obvínadla. Doporučujeme použiť po náročnom fyzickom výkone, pri únave a stuhlosti kĺbov, svalov a väzov, a ich bolestivosti. . Tieto vlastnosti ovínadla je možné využiť pri športových, rekreačných ale aj pracovných koňoch. Bandáž je možné využiť aj namiesto chladenia. 

ZLOŽENIE: Voda, Alkohol denat., Glycerín, Kafr, Mentol, Kostihoj lekársky koreň extrakt, Emulgátor, Jedľa silice, Eukalyptus silice, Swiss alpine zmes, Mäta silice, Tymián silica, Kosodrevina silica

NÁVOD NA POUŽITIE: Odstrihnite dostatočnú dĺžku ovínadla, priložte na problematickú oblasť a previažte obväzom. Aplikácia formou zábalu je ideálny pre dosiahnutie maximálneho účinku. Opakujte podľa potreby niekoľkokrát týždenne.

UPOZORNENIE: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Len pre zvieratá.

SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučenej osôb.