Vlhčená bandáž pre starostlivosť o kožu po pomliaždeninách

Urýchluje revitalizáciu kože pri hojení pomliaždenin a drobných zranení.

1 kus, 10m x 7cm

8,00 €

Vlhčené ovínadlo k starostlivosti o kožu po pomliaždeninách
1 ks ovínadlo 10 m x 7 cm

Bylinná kompozívia s vysokým obsahom prírodných extraktov a silíc nasiaknutých do pružného ovínadla.  Doporučujeme použiť na pomliaždeniny, narazeniny a drobné poranenia. Terapeutický efekt je možné využiť pri športových, pracovných aj rekreačných koňoch. Ovínadlo je možné použiť aj ako náhradu chlanenia.

ZLOŽENIE: Voda, Alkohol denat., Arnika horský kvet, Glycerín, Kafr, Mentol, Kostihoj lekársky koreň extrakt, Emulgátor, Jedľa silice, Eukalyptus silice, Swiss alpine zmes, Mäta silica, Tymián silica, Kosodrevina silica

NÁVOD NA POUŽITIE: Odstrihnite dostatočnú dĺžku ovínadla, priložte na problematickú oblasť a previažte obväzom. Aplikácia formou zábalu je ideálny pre dosiahnutie maximálneho účinku. Opakujte podľa potreby niekoľkokrát týždenne.

UPOZORNENIE: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Len pre zvieratá.

SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučenej osôb.