Zinková masť 100ml

Zinková masť je určená pre kone s kožnými problémami. Je obohatená o zložky, ktoré pokožku vyživujú, hydratujú a zabraňujú vysúšaniu a praskaniu.
8,00 €

ZINKOVÁ MAST 100ml

Ochrana pokožky, podpora hojenia, tlmí svrbenie

Veterinárny prípravok pre kone

Receptúra ​​vyvinutá na základe najnovších poznatkov fytofarmacie.

Zinková masť je určená pre kone s kožnými problémami. Je obohatená o zložky, ktoré pokožku vyživujú, hydratujú a zabraňujú vysúšaniu a praskaniu. Podporuje hojenie a regeneráciu kože. Vhodná na použitie na podlomy, na podráždenú a svrbiacu pokožku. Upokojuje a redukuje začervenanie. Poskytuje ochranu proti drsným poveternostným podmienkam a napomáha pri liečbe drobných poranení.

Návod na použitie: Pokožku zbavte mechanických nečistôt, naneste dostatočné množstvo a rozotrite na požadovanú plochu. Používajte podľa potreby aj niekoľkokrát denne. Optimálny výsledok dosiahnete pri pravidelnom používaní.

Ingredients (INCI): Petrolatum, Cera Alba, Zinc Oxide, Lanolín, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Len pre zvieratá.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí.

Číslo schválenia: 118-24/C

Držiteľ rozhodnutia o schválení:

MVDr. Jiří Pantůček, Vodova 40, 612 00 Brno, ČR

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika

tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz