HDF Power Cubes 25kg

Granule pre kone v maximálnje vytrvaleckej záťaži - dostihový vytrvalci, kone štartujúca v súťažiach všestrannosti a endurance.

38,00 €

Obsahuje: 

  • vyvážený pomer výbušnej a postupne sa uvoľňujúcej energie
  • živiny na podporu dýchania
  • vysoká hladina antioxidantov pre zníženie rizika poranenia svalov

Vysoko emergetické krmivo pre trvalý a maximálny výkon pod kontrolou. Krmivá z rady HDF® boli vyvynuté v spolupráci s Animal Health Trust v New Markete ktorý skúma využitie olejov a sacharidov v krmivách. Vďaka tomuto spojaniu sú absolútnou špičkou v sortimente vysoko záťažových krmív na britskom trhu. Ako jediné poskytujú koňom ideálnu rovnováhu energetických zdrojov - vysoko stráviteľnú vlákninu a konstolované množstvo škrobov. 

Obe krmivá v sebe zahŕňaju vsoko kvalitné bielkoviny pre podporu a správnu funkciu svalovej sústavy hornej línie. HDF® Power Cubes a HDF® Power Mix obsahujú jedinečnú formulu vysoko špecifikovaných živýn na podporu dýchania, ktoré sú pre kone v intenzívnej záťaži nevyhnutné. Účinok tejto formule bol osvedčený v publikovanom výskume Animal Health Trust. Zvláštnu rolu pri koňoch v maximálnje záťaži, u ktorých hrozí zvýšené riziko poškodenia svalov a infekcií, hrajú antioxidanty, výhradne vitamíny C a E. Preto krmivá rady HDF® obsahujú vysokú hladinu týchto antioxidantov a nieje nutné ich ďalšie dopĺňanie. 

Krmivá sú tiež obohatené o vitamíny skupiny B ( B1, B2 a kyselina listová) ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie metabolizmu a ich tvorba môže byť pri koňoch v intenzívnom tréningu obmedzená.

Zloženie: sójové šupky, pšeničné otruby a endosperm, slnečnicové expelery, melasa, jačmeň, ryžové otruby, hipro sója, sójový olej, uhličitan vápenatý, rastlinný olej, soľ, vitamínovo - minerálny premix

Odporúčaná denná dávka : 3-6kg / 500kg živej váhy