HDF Power Mix 20kg

Müsli pre kone v maximálnej vytrvaleckej záťaži - dostihový vytrvalci, kone štartujúce v súťažiach všestrannosti a endurance.

32,80 €

Obsahuje:

  • vyvážený pomer výbušnej a postupne sa uvoľňujúcej energie
  • živiny na podporu dýchania
  • vysoká hladina antioxidantov pre zníženie rizika poranenia svalov

Vysoko emergetické krmivo pre trvalý a maximálny výkon pod kontrolou. Krmivá z rady HDF® boli vyvynuté v spolupráci s Animal Health Trust v New Markete ktorý skúma využitie olejov a sacharidov v krmivách. Vďaka tomuto spojaniu sú absolútnou špičkou v sortimente vysoko záťažových krmív na britskom trhu. Ako jediné poskytujú koňom ideálnu rovnováhu energetických zdrojov - vysoko stráviteľnú vlákninu a konstolované množstvo škrobov.

Obe krmivá v sebe zahŕňaju vsoko kvalitné bielkoviny pre podporu a správnu funkciu svalovej sústavy hornej línie. HDF® Power Cubes a HDF® Power Mix obsahujú jedinečnú formulu vysoko špecifikovaných živýn na podporu dýchania, ktoré sú pre kone v intenzívnej záťaži nevyhnutné. Účinok tejto formule bol osvedčený v publikovanom výskume Animal Health Trust. Zvláštnu rolu pri koňoch v maximálnje záťaži, u ktorých hrozí zvýšené riziko poškodenia svalov a infekcií, hrajú antioxidanty, výhradne vitamíny C a E. Preto krmivá rady HDF® obsahujú vysokú hladinu týchto antioxidantov a nieje nutné ich ďalšie dopĺňanie.

Krmivá sú tiež obohatené o vitamíny skupiny B ( B1, B2 a kyselina listová) ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie metabolizmu a ich tvorba môže byť pri koňoch v intenzívnom tréningu obmedzená.

Zloženie: pšeničné otruby a endosperm, sójové šupky, naparované vločky jačmeňa, naparované vločky ovsa, slnečnicové expelery, ryžové otruby, hipro sója, uhličitan vápenatý, sójový olej, vitamínovo - minerálny premix, rastlinný olej

Odporúčané dávkonaie: 3-6kg /500kg živrj váhy